Перейти к содержанию
Asterios

Any EN speaking players on x5?


benasm

Рекомендуемые сообщения

Hey everyone,

 

I was wondering if there are any EN speaking players left on x5 server? Me and my friends are currently playing on x7 server, but after the merge we are planning to stay on x5, so we would like to know if there are any EN speaking players/clans on x5? 
 

Thanks! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

There are players on x5 for sure, but I`m not sure about the clans (I saw only Lithuanian clans).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

We can speak with each other in the private messager (forum). You're welcome) Unfortunately our server more convenient for no-native speakers, but it's not a big reason for friends relationship, I think)

 

also it will be so cool, if you explain for me some details, about some skills, because I don't understand mechanical things and my translation app, show me nonsense)

57 минут назад, N1000 сказал:

I saw only Lithuanian clans

do you know, which language they are using? I always curious about their feelings, when they are playing game and even can't cooperate with another players normally. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 недели спустя...

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.
Примечание: Ваш пост будет проверен модератором, прежде чем станет видимым.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Восстановить форматирование

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...