lRBW 88 Posted July 9, 2012 дом-2 чернобыль найди свою любовь на строительстве саркофага четвертого энергоблока )))))))) Quote Link to comment
Foris 85 Posted July 10, 2012 А если ещё будут бегать монстры как в сталкере, тогда такое и в Америке будет смотреть. Quote Link to comment
Game_Over 0 Posted July 11, 2012 любофь до гроба точней до саргофага О.о а в ТС не судьба притопать? =) Quote Link to comment
Recommended Comments
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.