Перейти к содержанию
Asterios

Биш 85 ищу кп


тефтонец

Рекомендуемые сообщения

А от захотілось мені до тебе придовбатися - ось і придовбалася. Між іншим, я твою нікчемну тему доверху піднімаю своїми постами. Те, що ти з України, не означає, що в тебе є право спихати на це свою неграмотність, в Україні теж вивчають російську мову. А якщо ти неук, то шуруй в школу бігом вчитися, бо мамця, видно, десь наліво дивиться, що її син уроками російської мови нехтує.

biggrin.gif

А якщо ми російську мову вивчали тільки в початкових класах?? Як ти порадиш вийти з даної ситуації??hapydancsmil.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А якщо ми російську мову вивчали тільки в початкових класах?? Як ти порадиш вийти з даноЇ ситуаціЇ??hapydancsmil.gif

Я не можу повірити!!(( бо нам її талдичили з 5 по 11 класи) в тому числі і російську літературу...не менше, ніж українську((((

а в якому місті такі школи , де не вчать російської?)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не можу повірити!!(( бо нам її талдичили з 5 по 11 класи) в тому числі і російську літературу...не менше, ніж українську((((

а в якому місті такі школи , де не вчать російської?)

В Полтаві та області в школах невивчали російської, окрім 1-3 класів, в той час російської мови могли навчити школи в великих містах, а також в специалізовані. Одне можу сказати зі 100 відсотковою впевненістю, я її невивчав бо небуло де :lol:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я не хочу чтобы темка каторой 2 дня была на х.... знает скоко страниц, все кто не по теме покиньте пожалуйста даную страниц, я и сам могу прекрасно апать темку 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...