Перейти к содержанию
Asterios

Problem


VasiDe

Рекомендуемые сообщения

Hello my friends. I have a little bit problem with my Lineage 2. I'm trying to play on l2asterios its x7 ;D
My problem is when i press "play" and then i have "the program l2.exe has stop working" I don't know what have i do with it.
I reinstalled my graphic drivers + i turned off DEP in Windows. Help PLEASE !

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тема перенесена в раздел "Решение различных проблем - Проблемы с программной частью"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Hello my friends. I have a little bit problem with my Lineage 2. I'm trying to play on l2asterios its x7 ;D

My problem is when i press "play" and then i have "the program l2.exe has stop working" I don't know what have i do with it.

I reinstalled my graphic drivers + i turned off DEP in Windows. Help PLEASE !

try to disable DEP and UAC in windows and restart pc

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    • Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу
×
×
  • Создать...