Incognito 15 Posted June 29, 2012 Фу на улице пиво пьют восновном только БИЧи !! Quote Link to comment
СенаторДжексон 25 Posted June 29, 2012 Фу на улице пиво пьют восновном только БИЧи !! открою тебе глаза - бичи пиво не пъют, это не выгодно Quote Link to comment
MashineGun 40 Posted June 29, 2012 Летом кул пить пиво на улице, тока к чему фото не понял Quote Link to comment
Recommended Comments
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.